Nová štuková omítka

29.11.2017

Pokud se právě chystáte na větší renovaci či přestavbu domu nebo bytu, určitě se vás bu-dou týkat i nové omítky. V tom případě hledáte vnitřní omítku, se kterou se bude rychle a příjemně pracovat. Oboje vám zaručí svými vlastnostmi omítky Kerastuk. Pojďme si o nic povědět něco bližšího.

Omítka – rychlá a čistá práce

Pokud už se pustíte do tak velkého úkolu, jakým je přestavba, jistě si nechcete přidělávat víc práce, než je bezpodmínečně nutné. Omítka Kerastuk vám vyjde svojí filozofií vstříc. Je to omítka se zaměřením na rychlou a bezproblémovou přípravu. Žádné složité míchání s vodou v přesném poměru, jinak bude omítka příliš hustá nebo naopak příliš řídká. Ne, omítka Kerastuk je směs ve formě pasty, která je již z výroby namíchaná v ideálním poměru a hustotě. Stačí tedy otevřít kbelík, ve kterém se dodává, lehce promíchat usazeniny a můžete se vrhnout do práce. Odpadá tak manipulace s vodou a sypkým materiálem. Nikde nic nerozlijete ani nerozsypete a nepřiděláte si tak zbytečnou práci navíc.

Omítka jako od profesionála

Nejen přípravy směsi na omítky, ale i samotného omítání se laik nemusí bát. Na předem napenetrované zdi omítka krásně drží a příjemně a rychle se nanáší pomocí ocelového hladítka. Ani se nenadějete a první vyrovnávací vrstvu budete mít za sebou. Po vyhlazení polystyrenovým hladítkem a zavadnutí je nanesení vrchní finální tenké vrstvy otázkou okamžiku. Zbývá už jen vyrovnat případné nerovnosti pomocí filcového hladítka a je hotovo. Omítka má po zaschnutí neutrální šedobílou barvu a tak není v mnohých případech ani třeba po jeho použití místnosti malovat. Aby vám šla práce od ruky a zároveň vás bavila, použijte omítky Kerastuk. Spojíte příjemné s užitečným.

Novinky

Paleta Keraštuku za 5900,-

Pokud se právě chystáte na větší renovaci či přestavbu domu nebo bytu, určitě se vás bu-dou týkat i nové omítky. V tom případě hledáte vnitřní omítku, se kterou se bude rychle a příjemně pracovat.

Máme nový vizuál!

Rádi bychom se s Vámi podělili o novou kampaň k výrobku Keraštuk, kterou jsme připravili na toto jaro a kterou, jak věříme, ještě více nakopneme prodeje. Když je řeč o nakopnutí, parafráze mistrů bojových umění ve stavařském světě je i hlavním námětem našeho vizuálu.

Nahodili jsme nový web!

I náš web si zasloužil nahodit novou omítku. A tak vznikl nový čistý design včetně dalších vychytávek, jako je propracovaný e-shop, kde si přehledně můžete objednat veškerý náš dostupný materiál.

<

Přihlašte se k odběru novinek

>
Copyright © www.cistaprace.cz 2024